Odwiedziny gości

Dziś:206
Wczoraj:240
W tym tygodniu:905
W tym miesiącu:5,892
W tym roku:120,107
Wszystkich:277,722

Weryfikacje Wydziału Gier w Kłodzku

Informacje z PPN

Wydział Gier Podokręgu w Kłodzku zweryfikował jako walkowery następujące zawody :

 

Klasa B gr. II z 11.05.2014 VICTORIA Dębowiec - TĘCZA Ścinawka Dolna jako 0:3 v.o. za niestawienie sie zawodników do sprawdzenia po zawodach.

 

Klasa Okręgowa Orlika

zawody z 01.06.2014 - ORLIK Kłodzko - NYSA Kłodzko v.o. 0:3 za niestawienie sie drużyny na zawodach

zawody z 04.06.2014 - NYSA Kłodzko - ORLIK II Kłodzko v.o. 3:0 za niestawienie sie druzyny na zawodach

Jery dnia 05 czerwiec 2014 12:37 · Kategoria: Informacje z PPN · 0 komentarzy · 126 czytań ·Drukuj

Aneks nr 1 do Regulaminu Rozgrywek prowadzonych przez OZPN Wałbrzych.

Informacje z PPN

W związku z licznymi pytaniami dot. spadków z lig OZPN poniżej przedstawiamy zapis aneksu nr 1 dot. rozgrywek prowadzonych w naszym okręgu.

 

"Aneks nr 1 do Regulaminu Rozgrywek na sezon 2013/2014 obowiązujący w rozgrywkach prowadzonych przez OZPN Wałbrzych.

I. Spadki

Na podstawie Regulaminu Rozgrywek Dol. ZPN na sezon 2013/2014 par. 32 pkt 1 i 2

1. Drużyny kl. O, które po zweryfikowaniu wszystkich zawodów zajmą wtabeli 14, 15 i 16 miejsce - spadają do Klasy A.

2. Może spaść z kl. O większa ilość drużyn w zależności od ilości drużyn OZPN Wałbrzych spadających z klas wyższych (III, IV liga).

3. Drużyny kl. A, które po zweryfikowaniu wszystkich zawodów zajmą w tabeli 15 i 16 miejsca w swoich grupach - spadają do kl. B

4. Może spaść z kl. A większa ilość drużyn w zależnosci od od ilosci spadających drużyn z kl. O. Spadać będą drużyny z 14 - ych miejsc z najniższą średnią punktową, tj. z najgorszym współczynnikiem ilosci zdobytych punktów do rozegranych meczów. W razie uzyskania przez drużyny jednakowego wspólczynnika, o spadku zadecydują mecze barażowe.

5. Drużyny kl. OJ, które zajmą 14, 15 i 16 miejsce - spadają do kl. TJ.

6. Może spaść z kl. OJ większa ilość drużyn w zależności od ilości drużyn OZPN Wałbrzych spadających z LDJ. "

 

PS. Aneks nie zawiera treści dot awansów z poszczególnych lig ponieważ o tym stanowi Regulamin Rozgrywek DZPN, którego zapisy są w tej materii wiążące.

Komentarz to tego znajdziecie po kliknięciu czytaj więcej

Jery dnia 29 maj 2014 13:20 · Kategoria: Informacje z PPN · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 242 czytań ·Drukuj

Weryfikacja zawodów Klasy B w gr. I

Klasa B

Wydział Gier zweryfikował zawody Klasy B w gr. 1 Zrzeszeni Niwa - Zamek Trzebieszowice z dn. 18.05.2014 - na boisku 2:3 - jak walkower 3:0 na korzyść drużyny z Niwy, za grę nieuprawnionego zawodnika w zespole Zamka po 8 napomnieniu.

Jery dnia 23 maj 2014 10:53 · Kategoria: Klasa B · 0 komentarzy · 129 czytań ·Drukuj

Tabela TJM na dzień 17.05.2014

Juniorzy

                                                        1.Polanica Zdr. 10  25pkt.  51-11

                                                        2.Orzeł Ząbkowice 9 20pkt. 40-14

                                                        3.Nowa Ruda         9 14pkt. 25-20

                                                        4.Hutnik Szczytna 10 14pkt. 32-28

                                                        5.SPPKryształ        9  10pkt. 24-20

                                                                               6.Stolec               10  8 pkt. 21-44

                                                                               7.Bierkowice          9   3 pkt. 9 -50

                                                                                                         WG PPN Kłodzko

krysztal01 dnia 22 maj 2014 20:40 · Kategoria: Juniorzy · 1 komentarz · 109 czytań ·Drukuj

21 kolejka klasy B

Klasa B

21. KOLEJKA KLASY B - GRUPA I:
Huragan Bożków - Czermna Kudowa Zdrój 2:1 
Zrzeszeni Niwa - Zamek Trzebieszowice 2:3   
LKS Wambierzyce - Lechia Ołdrzychowice Kł. 1:4
Igliczna Wilkanów - Granica Tłumaczów 7:3
MLKS Radków - Burza Dzikowiec 6:0   
LKS Bierkowice - Sparta Stary Waliszów 5:0
Kalenica Jugów - Tornado Ławica 3:0 v.o. 

21. KOLEJKA KLASY B - GRUPA II:
Tęcza Ścinawka Dolna - Spartakus Byczeń 2:0 
Piasek Potworów - Gold Niedźwiednik   2:2
Perła Płonica - Kłos Laski    5:4
Znicz Lubnów -  Cis Brzeźnica   1:5
Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa  3:2 
Harnaś Starczówek - Henrykowianka Henryków  1:7
Sparta II Ziębice - Victoria Dębowiec 2:3

admin dnia 18 maj 2014 20:31 · Kategoria: Klasa B · 0 komentarzy · 96 czytań ·Drukuj

Tabela TJM na dzień 10.05.2014r.

Juniorzy

 

Na prośbę klubów przedstawiamy tabelę na dzień 10.05.2014r. w klasie TJM

 

 

 

1.KS Polanica   9 22pkt   43-11

2.Orzeł ząbkowice 8 17pkt 28-13

3.Hutnik Szczytna 9  14pkt 31-16

4.Piast N.Ruda     8  11pkt 21-20

5.SPP Kryształ       9  10pkt 24-20

6.Skałki Stolec     9    8pkt 20-40

7.Bierkowice         8    3pkt 9-42

                                              WG PPN Kłodzko

krysztal01 dnia 15 maj 2014 11:59 · Kategoria: Juniorzy · 0 komentarzy · 79 czytań ·Drukuj

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

PPN Kłodzko Regio Wyniki Piasek Potworów - Oficjalna Strona Klubu Zamek Trzebieszowice - Oficjalna Strona Klubu Granica Tłumaczów - Oficjalna Strona Klubu Wieża Rudnica - Oficjalna Strona Klubu Huragan Bożków

Napisz do nas:

Administrator

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design by Maciej Radzikowski
© 2012 - 2014