Odwiedziny gości

Dziś:201
Wczoraj:558
W tym tygodniu:1,629
W tym miesiącu:16,356
W tym roku:92,387
Wszystkich:250,002

Pogoń Duszniki Zdrój bez młodzików.

Młodzicy

Wydział Gier Delegatury w Kłodzku informuje, że z dniem 14.05.2014 roku Klub Sportowy POGOŃ Duszniki Zdrój wycofał drużynę z rozgrywek o mistrzostwo Terenowej Klasy Młodzików. Tym samym prosimy kluby o wykreslenie tego zespołu z terminarza rozgrywek i wpisanie w to miejsce "pauza". Nie rozegrane mecze z udziałem Pogoni będą weryfikowane jako walkowery zgodnie z zapisem Regulaminu Rozgrywek DZPN.

 

za Wydział Gier

(-) Jerzy Stich.

Jery dnia 14 maj 2014 10:35 · Kategoria: Młodzicy · 0 komentarzy · 57 czytań ·Drukuj

Informacja dla klubów B klasy

Informacje z PPN

W związku z pojawieniem się błędnych informacji dotyczących rozgrywania meczy mistrzowskich  klasy B dn.15.05.14r

wyjaśniam ,że zgodnie z obowiązującym terminarzem następna kolejka zostanie rozegrana  dnia 18.05.2014r

Termin 15.05.14r jest terminem błędnym , podanym przez źródła do tego nieupoważnione.

 

                                                                                            Przewodniczący PPN Kłodzko

                                                                                                  /-/ Ryszard Wiktor

krysztal01 dnia 13 maj 2014 18:54 · Kategoria: Informacje z PPN · 0 komentarzy · 54 czytań ·Drukuj

Weryfikacje zawodów w Klasie B.

Informacje z PPN

Wydział Gier Delegatury w Kłodzku na posiedzeniu w dniu 08.05.2014 roku dokonał weryfikacji zawodów z dnia 27.04, 01.05 i 04.05.2014 roku.

 

Zawody z dnia 27.04.2014 - Klasa B gr. II

BŁEKITNI Niedźwiedź - SPARTAKUS Byczeń - na boisku 1:3 jako v.o. 3:0 za grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie z Byczenia.

 

Zawody z dnia 04.05.2014 - Klasa B gr. 1

HURAGAN Bożków - ZRZESZENI Niwa - na boisku 1:1 jako v.o. 3:0 za grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie z Niwy.

 

Nie rozegrane zawody Ter. Klasy Trampkarzy Kryształ Stronie Śląskie - Polonia Bystrzyca Kłodzka z dnia 03.05.2014 odbędą się w dniu 21.05.2014 roku w Stroniu Śląskim.


Jery dnia 08 maj 2014 12:48 · Kategoria: Informacje z PPN · 0 komentarzy · 116 czytań ·Drukuj

Wyniki klasy B

Klasa B

17. KOLEJKA B KLASY - GRUPA I:
Burza Dzikowiec - Sparta Stary Waliszów 4:4    
Granica Tłumaczów - LKS Bierkowice 3:5  
Lechia Ołdrzychowice Kł. - Kalenica Jugów 0:0  
Zamek Trzebieszowice - MLKS Radków 3:0  
Czermna Kudowa Zdrój - Igliczna Wilkanów 2:1 

Zrzeszeni Niwa - LKS Wambierzyce 0:3
Tornado Ławica - Huragan Bożków 0:3 v.o.   

17. KOLEJKA B KLASY - GRUPA II:
Henrykowianka Henryków  - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1   
Przedborowianka Przedborowa - Victoria Dębowiec 2:2   
Cis Brzeźnica - Sparta II Ziębice 3:0
Kłos Laski - Harnaś Starczówek 4:3   
Gold Niedźwiednik - Błękitni Niedźwiedź 3:4    
Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 7:2    
Piasek Potworów - Perła Płonica 3:2

 

18. KOLEJKA B KLASY- GRUPA I:
Huragan Bożków - Zrzeszeni Niwa 1:1 
LKS Wambierzyce - Czermna Kudowa Zdrój 0:1  
Igliczna Wilkanów - Zamek Trzebieszowice 4:1
MLKS Radków - Lechia Ołdrzychowice 4:1    
Kalenica Jugów - Granica Tłumaczów 4:1   
LKS Bierkowice - Burza Dzikowiec 11:0   
Sparta Stary Waliszów - Tornado Ławica 3:0 v.o.

18. KOLEJKA B KLASY- GRUPA II:
Tęcza Ścinawka Dolna - Piasek Potworów 6:1   
Perła Płonica - Spartakus Byczeń 2:6   
Znicz Lubnów - Gold Niedźwiednik 5:2    
Błękitni Niedźwiedź - Kłos Laski 6:1    
Harnaś Starczówek - Cis Brzeźnica 1:2
Sparta II Ziębice - Przedborowianka Przedborowa 6:2   
Victoria Dębowiec - Henrykowianka Henryków 0:4

admin dnia 05 maj 2014 13:03 Kategoria: Klasa B · Drukuj

Lechia Ołdrzychowice wraca "do domu"

Klasa B

Począwszy od dnia dzisiejszego KS Lechia Ołdrzychowice rozgrywać będzie swoje mecze w charakterze gospodarza na boisku w Ołdrzychowicach.  Obiekt został zweryfikowany i dopuszczony do rozgrywek Klasy B.

 

Tym samym  pierwszy mecz Lechia rozegra na własnym boisku już jutro o godz. 14.00 przeciwko Kalenicy Jugów.

Jery dnia 30 kwiecień 2014 18:25 · Kategoria: Klasa B · Czytaj więcej · 3 komentarze · 119 czytań ·Drukuj

Wyniki klasy B

Klasa B

17. KOLEJKA B KLASY, GRUPA I:
17:00 Huragan Bożków - LKS Wambierzyce 1:4  
12:00 Igliczna Wilkanów - Zrzeszeni Niwa 3:0   
16:00 MLKS Radków - Czermna Kudowa Zdrój 7:1    
16:00 Kalenica Jugów - Zamek Trzebieszowice 2:0   
16:00 LKS Bierkowice - Lechia Ołdrzychowice Kł.  3:2 
12:00 Sparta Stary Waliszów - Granica Tłumaczów 1:2   
Tornado Ławica - Burza Dzikowiec 0:3 

17. KOLEJKA B KLASY, GRUPA II:
16.00 Tęcza Ścinawka Dolna - Perła Płonica 4:0
16.00 Znicz Lubnów - Piasek Potworów 0:6
16.00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 1:3
12.00 Harnaś Starczówek - Gold Niedźwiednik 2:1
12.00 Sparta II Ziębice - Kłos Laski 4:1
12.00 Victoria Dębowiec - CIS Brzeźnica 1:1
12.00 Henrykowianka - Przedborowianka 4:1

admin dnia 28 kwiecień 2014 11:52 Kategoria: Klasa B · Drukuj

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

PPN Kłodzko Regio Wyniki Piasek Potworów - Oficjalna Strona Klubu Zamek Trzebieszowice - Oficjalna Strona Klubu Granica Tłumaczów - Oficjalna Strona Klubu Wieża Rudnica - Oficjalna Strona Klubu Huragan Bożków

Napisz do nas:

Administrator

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design by Maciej Radzikowski
© 2012 - 2014